Miha Bodytec

MİHA BODYTEC - EMS MADE İN GERMANY

Elektro-musküler uyarım (EMS) antrenmanı, fiziksel performansı artırmanın son derece etkili ve güvenli bir yöntemidir.

miha bodytec güvenilir, yenilikçi, güvenli ve sürdürülebilir ürünleri temsil etmektedir. Her şey Almanya'da üretilir, kesintisiz ve etkili bir çalışma sağlar. Tüm dünyadaki antrenman tesisleri sağlayıcıları EMS cihaz üreticisi miha bodytec'e güvenmektedir.

 

ETKİNLİK

Tüm vücut EMS antrenmanı, vücut yağını azaltırken aynı zamanda kas gücünün ve kütlesinin artırılmasına yönelik son derece etkili ve zaman tasarrufu sağlayan bir antrenman yöntemidir. 

 

Bir antrenman seansı yalnızca 20 dakika sürer ve her zaman antrenmanı ve antrenmanın başarısını izleyen uzman bir antrenör eşliğinde gerçekleştirilir. Bireysel hedeflere güvenilir bir şekilde ulaşmak için haftada bir kez antrenman yapılması yeterlidir ve etkinliği sayısız bilimsel çalışma ile kanıtlanmıştır.

 

Antrenman her zaman daha önce kararlaştırılmış bir tekrar tarihinde gerçekleştirilir. Haftada bir kez – yalnızca 20 dakika! Bu, EMS antrenmanının düzenli olarak planlanabileceği ve her iki taraftan bizzat izlenebileceği anlamına gelmektedir. Haftalar geçtikçe bu, en yüksek düzeyde verim alarak hedefinize ulaşmanızı garanti eden bu durum, en üst seviyede bir antrenman verimliliği sağlar!

 

MOTİVASYON

Kişisel destek, EMS antrenmanında belirleyici bir rol oynayan antrenörlerle birlikte EMS antrenmanını ‘kişisel bir antrenmana’ dönüştürür. Antrenörlerin görevi; performans seviyesi ve müşterinin hedefleri arasında bir denge kurmak ve bireysel motivasyon yoluyla bu hedeflerin başarıyla gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Antrenörün ana görevlerinden biri, zaman sınırlarına uygunluğu izlemektir. Bu disiplin, başlangıçtaki fitness motivasyonunu, daha aktif bir yaşam tarzı da dahil olmak üzere davranış tarzında kalıcı ve bütüncül bir değişime dönüştürür.

 

GÜVENLİK

Mesleki bilgi birikimine sahip bir antrenörle birlikte bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış ve bütün yönleriyle araştırılmış bir teknoloji, güvenli çalışmanın temelini oluşturur. Özel olarak oluşturulmuş antrenman protokolleri, sorumlu kullanımın daha en başından öğretilmesini garanti eder. Güvenli kullanım esasları, pratik deneyimler incelenip bilimsel araştırma ile bir araya getirilerek geliştirilmiştir. Önce güvenlik esasına dayalı bu kurallar şu anda tüm profesyonel EMS sağlayıcıları için altın standart niteliğindedir.

       

 

Miha Bodytec’in Faydaları Nelerdir?

 

*Kullanıcılar, miha bodytec teknolojisinin üstün avantajlarını fiziksel performansın artması ile anında hissedebiliyor. Miha bodytec sayesinde kaslar yapılanıyor, güç ve dayanıklılık artıyor, metabolizma hızlanıyor, vücuttaki yağ oranı azalıyor ve problemli bölgeler sıkılaşıyor, genel bir iyi olma hali oluşuyor. Ayrıca kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarını gidermek için de var olan en etkili antrenman yöntemlerinden biri olarak miha bodytec çok daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama ilk adımları atmanızı sağlıyor.

 

*Miha bodytec teknolojisi hareket hızını ve dayanıklılığı geliştirirken, kaslar arasındaki güç dengesizliklerini eşitliyor ve kas oluşumunu artırıyor.

 

*Elektro-stimülasyon kullanarak, kişinin özgür iradesinin çok üzerinde bir antrenman etkisi yapıyor ve kasların en ideal ve etkili şekilde çalışmasını sağlıyor. Ve tüm bu etkiyi eklemlerinize hiçbir yük binmeden ve sakatlık riski olmadan sağlıyor.

 

*Özellikle kas ve eklem ağrı terapisinde, ameliyat veya sakatlıklardan sonra spora dönüş sürecinde son derece etkili bir antrenman imkânı sağlıyor.

 

*Miha bodytec'in en etkin kullanım alanlarından biri de kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarının iyileştirilmesi ve ağrılı krampların giderilmesi.

 

*Miha bodytec özellikle sakatlıklardan ve ameliyatlardan sonra kasların hassas bir şekilde yenilenmesinde ve güçlenmesinde en etkili desteği sağlıyor. Antrenmanlar, yerde sırt üstü yatarak başlayıp, vücut güçlenmeye başladığında ayakta ve dinamik egzersizlerle devam ettirilebiliyor.

 

 

Miha Bodytec İle Nasıl Zayıflanır?

 

Miha Bodytec, formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için gereken her şeyi çok daha kolay ve zevkli bir şekilde sunar. Bu antrenman sistemi sayesinde klasik spor salonlarında yapacağınız 3-4 saatlik bir antrenmanın çok daha üzerinde bir etkiyi sadece 25 dakikada sağlarsınız. Vücudunuzdaki her bir kas grubunu ayrı ayrı çalıştırmak yerine hepsini aynı anda ve özgür iradenin çok üzerinde bir aktivasyonla çalıştıracağınız için 25 dakikalık bir zaman diliminde tüm vücut antrenmanınızı tamamlamış olursunuz. Bu da size hem zaman kazandırmış olur, hem de hiç olmadığınız kadar sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmanızı sağlar! Miha bodytec egzersizleri kas sistemi ve bağ dokusunun tümünü harekete geçirip, dolaşımı hızlandırırken sağlıksız yağ hücrelerinden de kurtulmanızı sağlar.